Tommy Lee Custom Knife Damascus and Fossilized Mammoth Lockback
| Knife Maker | Tommy Lee |
|---|---|
| Blade Length | 3 1/8" |
| Overall Length | 6 15/16" |
| Closed Length | 3 7/8" |
| Weight | 4.1 oz |
| Blade Material | Damascus, Ladder Pattern Damascus |
| Scale Material | Fossilized Mammoth |
| Bolster Material | Mosaic Damascus |
| Locking Mechanism | Lockback |
| Condition | Excellent |







