“Tony” A.C. Metsala Damascus and Mammoth Linerlock Green Gem Tumbstud
| Knife Maker | "Tony" A.C. Metsala |
|---|---|
| Blade Length | 4 1/2" |
| Overall Length | 9 5/8" |
| Closed Length | 5 5/16" |
| Weight | 5.5oz |
| Blade Material | Blued Mosaic Damascus |
| Scale Material | Mammoth |
| Bolster Material | Blued Mosaic Damascus |
| Locking Mechanism | Linerlock |
| Condition | Excellent |










