Tony Bose Custom Knife 2 Blade Barlow Slip Joint
| Knife Maker | Tony Bose |
|---|---|
| Blade Length | 2 3/8" |
| Overall Length | 5 11/16 " |
| Closed Length | 3 5/16" |
| Weight | 3.3oz |
| Blade Material | ATS-34 |
| Scale Material | Saw Cut Bone |
| Bolster Material | Nickel Silver |
| Locking Mechanism | Slipjoint |
| Condition | Mint |








