Tony Bose Custom Knife 2 Bladed Jigged Bone Slipjoint #2
| Knife Maker | Tony Bose |
|---|---|
| Blade Length | 2 3/4" |
| Overall Length | 6 1/4" |
| Closed Length | 3 1/2" |
| Weight | 3.2oz |
| Blade Material | ATS-34 |
| Scale Material | Jigged Bone |
| Bolster Material | 416 Stainless Steel |
| Locking Mechanism | Slipjoint |
| Condition | Near Mint |







