Trevor Burger Custom Knife EXK Plus Front Flipper Gold Dark Matter FatCarbon and Damsteel Bolster
$1,000.00
In stock
| Knife Maker | Trevor Burger |
|---|---|
| Blade Length | 2 3/4" |
| Overall Length | 6 1/2" |
| Closed Length | 3 3/4" |
| Weight | 3.5oz |
| Blade Material | M390, Satin Finished Stainless Steel, Stainless Steel |
| Scale Material | Fat Carbon, Gold Dark Matter |
| Bolster Material | Damasteel |
| Locking Mechanism | Linerlock |
| Condition | Excellent |






