Bob Jones Custom Knife 5 Blade Multi Pearl Slipjoint Knife
| Knife Maker | Bob Jones |
|---|---|
| Blade Length | 3 3/16" |
| Overall Length | 9 5/8" |
| Closed Length | 4 1/2" |
| Weight | 5.4oz |
| Scale Material | South Sea Gold Lip Pearl |
| Frame Material | Nickel Silver |
| Locking Mechanism | Slipjoint |
| Condition | Excellent |








