Unknown Maker Custom Knife Blue Dyed Mammoth Ivory and Damascus Linerlock
$200.00
In stock
| Knife Maker | Unknown Maker |
|---|---|
| Blade Length | 3 3/8" |
| Overall Length | 8 1/8" |
| Closed Length | 4 5/8" |
| Blade Material | Damascus |
| Scale Material | Blue, Dyed, Mammoth |
| Bolster Material | Damascus |
| Locking Mechanism | Linerlock |
| Condition | Excellent |


