Van Barnett Custom Knife Sole Authorship Engraved Lockback
$1,850.00
In stock
| Knife Maker | Van Barnett |
|---|---|
| Blade Length | 2 1/2" |
| Overall Length | 5 11/16" |
| Closed Length | 3 1/4" |
| Weight | 2.6oz |
| Blade Material | 440-C, Stainless Steel |
| Frame Material | Engraved 416 Stainless Steel with 24Kt Gold Inlays |
| Locking Mechanism | Lockback |
| Engraver | Sole Authorship Engraved |
| Condition | Excellent |






