Will Pass Custom Knife Micarta Wilderness
| Knife Maker | Will Pass |
|---|---|
| Blade Length | 5 1/2" |
| Overall Length | 10 1/4" |
| Weight | 7.75oz |
| Blade Material | 440-C |
| Scale Material | Black Micarta |
| Guard Material | Nickel Silver |
| Condition | Near Mint |
| Knife Maker | Will Pass |
|---|---|
| Blade Length | 5 1/2" |
| Overall Length | 10 1/4" |
| Weight | 7.75oz |
| Blade Material | 440-C |
| Scale Material | Black Micarta |
| Guard Material | Nickel Silver |
| Condition | Near Mint |
You may also want to save these related items.