W.D. Pease Custom Knife Engraved Ram’s Horn Sidelock Folder
$1,450.00
In stock
| Knife Maker | W.D. Pease |
|---|---|
| Blade Length | 3 3/4" |
| Overall Length | 8 7/8" |
| Closed Length | 5 1/8" |
| Weight | 5.2oz |
| Blade Material | ATS-34, Stainless Steel |
| Scale Material | Ram's Horn |
| Bolster Material | Engraved |
| Locking Mechanism | Side Lock |
| Condition | Excellent |






