Walter Brend Custom Knife G-10 Interframe Marauder #46 Framelock
$1,500.00
In stock
| Knife Maker | Walter Brend |
|---|---|
| Blade Length | 3 13/16" |
| Overall Length | 8 13/16" |
| Closed Length | 5 1/16" |
| Weight | 6.6 oz |
| Blade Material | ATS-34, Stainless Steel |
| Scale Material | G10 |
| Frame Material | Titanium |
| Locking Mechanism | Frame Lock, Framelock |
| Condition | Excellent |






