Warren Osborne Custom Knife Julie Warenski Color Engraved “Peacock” Sapphire Inlaid Lockback Dagger
| Knife Maker | Warren Osborne |
|---|---|
| Blade Length | 3 7/16" |
| Overall Length | 7 3/4" |
| Closed Length | 4 3/8" |
| Weight | 5.2 oz |
| Blade Material | Hand Rubbed Satin Finished CPM-154 CM |
| Frame Material | Color Engraved 416 Stainless Steel Set with Sapphire and 24Kt Gold Inlays |
| Locking Mechanism | Lockback |
| Engraver | Julie Warenski |
| Condition | Mint |








