Warren Osborne Custom Knife Pearl Interframe Lockback Dagger Engraved by Jon Robyn
| Knife Maker | Warren Osborne |
|---|---|
| Blade Length | 2 13/16" |
| Overall Length | 6 5/8" |
| Closed Length | 3 7/8" |
| Weight | 2.8oz |
| Blade Material | Damascus, Mike Norris Damascus |
| Scale Material | Mother of Pearl |
| Frame Material | Stainless Steel, 24 Kt Gold Inlays, Engraved |
| Locking Mechanism | Lockback |
| Engraver | Jon Robyn |
| Condition | Excellent |







