Warren Osborne Custom Knife Sam Alfano Engraved Black Lip Miniature Lockback with 24Kt Gold Inlays
$3,200.00
In stock
| Knife Maker | Warren Osborne |
|---|---|
| Blade Length | 1 1/2" |
| Overall Length | 3 5/16" |
| Closed Length | 1 15/16" |
| Weight | .5 oz |
| Blade Material | ATS-34, Stainless Steel |
| Scale Material | Black Lip Tahitian Pearl |
| Frame Material | 416 Stainless Steel, 24 Kt Gold Inlays, Engraved |
| Locking Mechanism | Lockback |
| Engraver | Sam Alfano |
| Condition | Excellent |






