Warren Osborne Custom Knife Stag Midlock
| Knife Maker | Warren Osborne |
|---|---|
| Blade Length | 3 15/16 " |
| Overall Length | 8 11/16 " |
| Closed Length | 4 13/16 " |
| Weight | 4.7 oz |
| Blade Material | 154 CM |
| Scale Material | Stag |
| Bolster Material | 416 Stainless Steel |
| Locking Mechanism | Front Lock |
| Condition | Excellent |








