Julie Warenski Engraved Warren Osborne Custom Knife Damascus & Black Lip Pearl Interframe Automatic Lockback Dagger
Julie Warenski Engraved Warren Osborne Custom Knife Damascus & Black Lip Pearl Interframe Automatic Lockback Dagger
| Knife Maker | Warren Osborne |
|---|---|
| Blade Length | 3 3/4" |
| Overall Length | 8 1/2" |
| Closed Length | 4 7/8" |
| Weight | 4.50oz |
| Blade Material | Mike Norris Damascus |
| Frame Material | Engraved 416 Stainless Steel with 24Kt Gold Inlays |
| Locking Mechanism | Lockback |
| Engraver | Julie Warenski |
| Condition | Mint |






