Warren Osborne Custom Knife Jasper Interframe with Mike Norris Stainless Damascus Lockback Dagger
Warren Osborne Custom Knife Jasper Interframe with Mike Norris Stainless Damascus Lockback Dagger
| Knife Maker | Warren Osborne |
|---|---|
| Blade Length | 3 7/8" |
| Overall Length | 7 3/4" |
| Closed Length | 4 3/8" |
| Blade Material | Mike Norris Stainless Damascus |
| Scale Material | Jasper |
| Frame Material | Mirror Polished 416 Stainless Steel |
| Locking Mechanism | Lockback |






