Warren Osborne Custom Knife Pietersite, Mokume & Damascus Lockback Dagger
Warren Osborne Custom Knife Pietersite, Mokume & Damascus Lockback Dagger
| Knife Maker | Warren Osborne |
|---|---|
| Blade Length | 2 7/8" |
| Overall Length | 6 3/4" |
| Closed Length | 4" |
| Blade Material | Mike Norris Damascus |
| Scale Material | Pietersite |
| Bolster Material | Mokume |
| Locking Mechanism | Lockback |






