WD Pease Custom Knife Stag and Damascus Aspen Side Lock
| Blade Length | 3 1/8" |
|---|---|
| Overall Length | 7 9/16" |
| Closed Length | 4 3/8" |
| Weight | 4.1oz |
| Blade Material | Hand Rubbed Satin Finished ATS-34 |
| Scale Material | Stag |
| Bolster Material | Damascus |
| Locking Mechanism | Side Lock |








