William Henry Custom Knife B30 Neolith
| Knife Maker | William Henry |
|---|---|
| Blade Length | 3" |
| Overall Length | 7" |
| Closed Length | 4" |
| Weight | 1.8oz |
| Blade Material | ZDP-189 |
| Scale Material | Fossil Mammoth Bone |
| Bolster Material | Bead Blasted Titanium |
| Frame Material | Titanium |
| Locking Mechanism | Button Lock |
| Condition | Excellent |
