William Henry Custom Knife Westcliff Button Lock Folder
| Knife Maker | William Henry |
|---|---|
| Blade Length | 3" |
| Overall Length | 6 15/16" |
| Closed Length | 4" |
| Weight | 1.7oz |
| Blade Material | ATS-34 |
| Locking Mechanism | Lockback |
| Condition | Excellent |
| Knife Maker | William Henry |
|---|---|
| Blade Length | 3" |
| Overall Length | 6 15/16" |
| Closed Length | 4" |
| Weight | 1.7oz |
| Blade Material | ATS-34 |
| Locking Mechanism | Lockback |
| Condition | Excellent |
You may also want to save these related items.