William Herndon Custom Knife Maple Burl Wood Fixed Blade
$375.00
In stock
| Knife Maker | William Herndon |
|---|---|
| Blade Length | 5 1/2" |
| Overall Length | 9 1/2" |
| Weight | 6.9oz |
| Blade Material | Stainless Steel |
| Scale Material | Burl Wood, Maple |
| Guard Material | Stainless Steel |
| Condition | Excellent |


