Willie Rigney Custom Knife Ron Skaggs Engraved Integral Dagger with Fossilized Walrus Scales
$2,250.00
In stock
| Knife Maker | Willie Rigney |
|---|---|
| Blade Length | 5" |
| Overall Length | 8 5/8" |
| Weight | 5.1 oz |
| Blade Material | 440-C, Stainless Steel, Engraved |
| Scale Material | Fossil Walrus |
| Bolster Material | 440-C, Engraved, Integral |
| Engraver | Ron Skaggs |
| Condition | Excellent |





