WW Cronk Custom Knife Crown Stag “Michael Price” Bowie
| Knife Maker | W.W. Cronk |
|---|---|
| Blade Length | 8 1/8" |
| Overall Length | 13 9/16" |
| Weight | 21.5oz |
| Blade Material | D-2 |
| Scale Material | Stag |
| Guard Material | Nickel Silver |
| Condition | Mint |
| Knife Maker | W.W. Cronk |
|---|---|
| Blade Length | 8 1/8" |
| Overall Length | 13 9/16" |
| Weight | 21.5oz |
| Blade Material | D-2 |
| Scale Material | Stag |
| Guard Material | Nickel Silver |
| Condition | Mint |
You may also want to save these related items.