Yuna Knives Custom Knife Hard 1
Yuna Knives Custom Knife Hard 1
| Knife Maker | Yuna Knives |
|---|---|
| Blade Length | 3 1/2" |
| Overall Length | 8 3/4" |
| Closed Length | 5 1/4" |
| Weight | 8.4oz |
| Blade Material | ZDP-189 |
| Frame Material | Anodized Titanium |
| Locking Mechanism | Frame Lock |
Yuna Knives Custom Knife Hard 1
| Knife Maker | Yuna Knives |
|---|---|
| Blade Length | 3 1/2" |
| Overall Length | 8 3/4" |
| Closed Length | 5 1/4" |
| Weight | 8.4oz |
| Blade Material | ZDP-189 |
| Frame Material | Anodized Titanium |
| Locking Mechanism | Frame Lock |
You may also want to save these related items.