Olamic Cutlery Custom Knife Hand Carved Titanium Framelock Flipper
$1,250.00
In stock
| Knife Maker | Olamic Cutlery |
|---|---|
| Blade Length | 3 3/8" |
| Overall Length | 8 1/8" |
| Closed Length | 4 3/4" |
| Weight | 4.8oz |
| Blade Material | Stainless Steel |
| Frame Material | Titanium, Hand Carved |
| Locking Mechanism | Frame Lock, Framelock |
| Condition | Excellent |






