Stephen Olszewski Custom Knife Blued Damascus with Carved Bolsters and Carved Green Mammoth Automatic Linerlock
$3,650.00
In stock
| Knife Maker | Stephen Olszewski |
|---|---|
| Blade Length | 3 5/8" |
| Overall Length | 8" |
| Closed Length | 4 13/16" |
| Weight | 6.4oz |
| Blade Material | Damascus, Blued |
| Scale Material | Carved, Green, Mammoth |
| Bolster Material | Damascus, Carved |
| Locking Mechanism | Linerlock |
| Condition | Excellent |






