Paul Panak (Burn Knives) Custom Knife Abalone Double Action OTF Automatic
$3,500.00
In stock
| Knife Maker | Paul Panak (Burn Knives) |
|---|---|
| Blade Length | 5" |
| Overall Length | 11 1/2" |
| Closed Length | 6 9/16" |
| Weight | 15.6oz |
| Blade Material | Stainless Steel |
| Scale Material | Abalone |
| Frame Material | Stainless Steel |
| Locking Mechanism | OTF, Slide Release |
| Condition | Excellent |





