Paul Panak (Burn Knives) Custom Knife Damascus and Mammoth Molar Button Release Automatic Linerlock Dagger
$1,150.00
Sale Pending
| Knife Maker | Paul Panak (Burn Knives) |
|---|---|
| Blade Length | 4 1/4" |
| Overall Length | 9 5/8" |
| Closed Length | 5 3/8" |
| Weight | 9.4oz |
| Blade Material | Damascus |
| Scale Material | Mammoth Molar |
| Bolster Material | Stainless Steel |
| Locking Mechanism | Linerlock |
| Condition | Excellent |






