Paul Panak Custom Knife Burn Knives Double Action Out the Front Automatic Abalone Inlaid Razor with Damascus Blade
| Knife Maker | Paul Panak |
|---|---|
| Blade Length | 4 9/16" |
| Overall Length | 10 1/16" |
| Closed Length | 5 1/2" |
| Weight | 10.75oz |
| Blade Material | Chad Nichols Stainless Steel Damascus |
| Scale Material | Abalone Shell |
| Frame Material | 416 Stainless Steel |
| Locking Mechanism | OTF, Slide Release |
| Condition | Excellent |







