Protech Knives Custom Knife PDW Invictus Automatic Button Lock
| Knife Maker | Pro-Tech Knives |
|---|---|
| Blade Length | 3 7/8" |
| Overall Length | 8 3/8" |
| Closed Length | 4 11/16" |
| Weight | 4.0oz |
| Blade Material | Magnacut |
| Frame Material | Aluminum |
| Locking Mechanism | Button Lock |
| Condition | Excellent |







