Rockstead Custom Knife “RYO” Titanium Button Lock
Rockstead Custom Knife “RYO” Titanium Button Lock
| Knife Maker | Rockstead |
|---|---|
| Blade Length | 3 1/4" |
| Overall Length | 7 5/8" |
| Closed Length | 4 3/8" |
| Weight | 4.4oz |
| Blade Material | ZDP-189 |
| Frame Material | Titanium |
| Locking Mechanism | Button Lock |









