Ron Gaston Custom Knife Fossilized Walrus with Sheath
| Knife Maker | Ron Gaston |
|---|---|
| Blade Length | 4" |
| Overall Length | 8 9/16" |
| Weight | 5.7oz |
| Blade Material | ATS-34 |
| Scale Material | Fossil Walrus |
| Bolster Material | 416 Stainless Steel |
| Condition | Excellent |
| Knife Maker | Ron Gaston |
|---|---|
| Blade Length | 4" |
| Overall Length | 8 9/16" |
| Weight | 5.7oz |
| Blade Material | ATS-34 |
| Scale Material | Fossil Walrus |
| Bolster Material | 416 Stainless Steel |
| Condition | Excellent |
You may also want to save these related items.