Ron Lake Custom Knife Stag Interframe Tail Lock Engraved by Ray Cover Jr.
| Knife Maker | Ron Lake |
|---|---|
| Blade Length | 2 3/4" |
| Overall Length | 6 1/8" |
| Closed Length | 3 1/2" |
| Weight | 3.2 oz |
| Blade Material | ATS-34, Stainless Steel |
| Scale Material | Premium Stag |
| Frame Material | Bulino Engraved 416 Stainless Steel with 24Kt Gold Inlays |
| Locking Mechanism | Tail Lock |
| Engraver | Ray Cover Jr. |
| Condition | Excellent |







