Ray Beers Custom Knife Cocobolo with Sandra Brandy Scrimshawed Mammoth Inlaid Hunter
Ray Beers Custom Knife Cocobolo with Sandra Brandy Scrimshawed Mammoth Inlaid Hunter
$1,050.00
In stock
| Knife Maker | Raymond Beers |
|---|---|
| Blade Length | 4 15/16" |
| Overall Length | 9 7/16" |
| Weight | 8.6oz |
| Blade Material | Mirror Polished ATS-34, Stainless Steel |
| Scale Material | Cocobolo Wood, Scrimshawed Mammoth |
| Guard Material | Mirror Polished 416 Stainless Steel |
| Condition | Excellent |








