Savinelli Italian Vintage Briar Wood Cigar Cutter
| Knife Maker | Savinelli |
|---|---|
| Blade Length | 7/8" |
| Overall Length | 4 11/16" |
| Closed Length | 3 7/8" |
| Weight | 1.1oz |
| Blade Material | ATS-34, Stainless Steel |
| Scale Material | Pipe Briar Wood |
| Condition | Excellent |
| Knife Maker | Savinelli |
|---|---|
| Blade Length | 7/8" |
| Overall Length | 4 11/16" |
| Closed Length | 3 7/8" |
| Weight | 1.1oz |
| Blade Material | ATS-34, Stainless Steel |
| Scale Material | Pipe Briar Wood |
| Condition | Excellent |
You may also want to save these related items.