Scott Sawby Custom Knife Biggs Jasper Button Lock Trogon
| Knife Maker | Scott Sawby |
|---|---|
| Blade Length | 2 9/16 " |
| Overall Length | 6 3/16 " |
| Closed Length | 3 9/16 " |
| Weight | 2.7 oz |
| Blade Material | Mirror Polished CPM-154 |
| Scale Material | Biggs Jasper |
| Frame Material | Mirror Polished 416 Stainless Steel |
| Locking Mechanism | Button Lock |
| Condition | Excellent |








