Scott Sawby Custom Knife Mother of Pearl Self Lock Outdoorsman
| Knife Maker | Scott Sawby |
|---|---|
| Blade Length | 3 5/8" |
| Overall Length | 8 11/16" |
| Closed Length | 5 3/16" |
| Weight | 4.8oz |
| Scale Material | Mother of Pearl |
| Locking Mechanism | Self Lock |
| Condition | Excellent |
| Knife Maker | Scott Sawby |
|---|---|
| Blade Length | 3 5/8" |
| Overall Length | 8 11/16" |
| Closed Length | 5 3/16" |
| Weight | 4.8oz |
| Scale Material | Mother of Pearl |
| Locking Mechanism | Self Lock |
| Condition | Excellent |
You may also want to save these related items.