Sheffield Mother of Pearl Fruit Knife Slipjoint
$225.00
In stock
| Knife Maker | Sheffield England |
|---|---|
| Blade Length | 2 3/4" |
| Overall Length | 6 5/16" |
| Closed Length | 3 3/4" |
| Weight | 1.3oz |
| Blade Material | Sterling Silver |
| Scale Material | Mother of Pearl |
| Locking Mechanism | Slipjoint |
| Condition | Excellent |






