Steve Dunn MS Custom Knife Scalloped S-Guard Damascus Bowie
| Knife Maker | Steve Dunn |
|---|---|
| Blade Length | 10 5/8" |
| Overall Length | 15 1/4" |
| Weight | 18.2oz |
| Blade Material | Damascus, Sole Authorship Mosaic Damascus |
| Scale Material | Fossilized Walrus |
| Guard Material | Sole Authorship Damascus |
| Condition | Mint |










