Steve Hoel Custom Knife Bryan Bridges Engraved Jasper Interframe Lockback
| Knife Maker | Steve Hoel |
|---|---|
| Blade Length | 2 9/16" |
| Overall Length | 6 1/8" |
| Closed Length | 3 1/2" |
| Weight | 2oz |
| Blade Material | ATS-34, Stainless Steel |
| Scale Material | Jasper |
| Frame Material | Deep Relief Engraved 416 Stainless Steel |
| Locking Mechanism | Lockback |
| Engraver | Bryan Bridges |
| Condition | Good |










