Suchat Jangtanong Custom Knife Multi Pearl and Damascus Linerlock
| Knife Maker | Suchat Jangtanong |
|---|---|
| Blade Length | 3" |
| Overall Length | 7 3/8" |
| Closed Length | 4 3/8" |
| Weight | 3oz |
| Blade Material | Blued Damascus, Damascus |
| Scale Material | Black Lip Tahitian Pearl Shell, Mother of Pearl Shell |
| Bolster Material | Blued Damascus |
| Locking Mechanism | Linerlock |
| Condition | Excellent |







