Thomas Ward (Tempest Craft) Custom Knife Sculptural Persian Damascus Blade with Carved Mammoth Fixed Blade
$4,850.00
In stock
| Knife Maker | Thomas Ward |
|---|---|
| Blade Length | 12 3/8" |
| Overall Length | 17 3/8" |
| Weight | 17.7oz |
| Blade Material | Damascus |
| Scale Material | Carved, Mammoth |
| Bolster Material | Damascus |
| Condition | Excellent |






