Tim Britton Custom Knife Badger Slipjoint
$475.00
In stock
| Knife Maker | Tim Britton |
|---|---|
| Blade Length | 1 7/8" |
| Overall Length | 7" |
| Closed Length | 3 7/16" |
| Weight | 1.4oz |
| Blade Material | Stainless Steel |
| Locking Mechanism | Slipjoint |
| Condition | Excellent |
$475.00
In stock
| Knife Maker | Tim Britton |
|---|---|
| Blade Length | 1 7/8" |
| Overall Length | 7" |
| Closed Length | 3 7/16" |
| Weight | 1.4oz |
| Blade Material | Stainless Steel |
| Locking Mechanism | Slipjoint |
| Condition | Excellent |
You may also want to save these related items.