TiNives Custom Knife Damasteel and Textured Aluminum Automatic Button Lock
| Knife Maker | TiNives |
|---|---|
| Blade Length | 4 1/8" |
| Overall Length | 9 1/2" |
| Closed Length | 5 3/8" |
| Weight | 4.5oz |
| Blade Material | Damasteel Damascus |
| Frame Material | Aluminum |
| Locking Mechanism | Button Lock |
| Condition | Near Mint |









