Tobin Hill Custom Knife 2 Blade Mammoth Trapper Slipjoint
| Knife Maker | Tobin Hill |
|---|---|
| Blade Length | 3" |
| Overall Length | 7" |
| Closed Length | 4" |
| Weight | 4.2oz |
| Blade Material | ATS-34 |
| Scale Material | Mammoth |
| Bolster Material | 416 Stainless Steel |
| Locking Mechanism | Slip Joint |
| Condition | Mint |








