Tony Bose Custom Knife Goat Horn Slipjoint
| Knife Maker | Tony Bose |
|---|---|
| Blade Length | 2 3/4" |
| Overall Length | 5 9/16" |
| Closed Length | 3 3/16" |
| Weight | 1.5oz |
| Blade Material | 154-CM |
| Scale Material | Goat Horn |
| Locking Mechanism | Slip Joint |
| Condition | Near Mint |
| Knife Maker | Tony Bose |
|---|---|
| Blade Length | 2 3/4" |
| Overall Length | 5 9/16" |
| Closed Length | 3 3/16" |
| Weight | 1.5oz |
| Blade Material | 154-CM |
| Scale Material | Goat Horn |
| Locking Mechanism | Slip Joint |
| Condition | Near Mint |
You may also want to save these related items.