Tony Bose Custom Knife Goat Horn Swayback Jack Slipjoint
| Knife Maker | Tony Bose |
|---|---|
| Blade Length | 2 5/16" |
| Overall Length | 5 9/16" |
| Closed Length | 3 3/16" |
| Weight | 1.5oz |
| Blade Material | ATS-34, Stainless Steel |
| Scale Material | Goat Horn |
| Bolster Material | 416 Stainless Steel |
| Locking Mechanism | Slip Joint |
| Condition | Excellent |








