Tony Bose Custom Knife Two Bladed Rag Micarta Slipjoint
| Knife Maker | Tony Bose |
|---|---|
| Blade Length | 2 3/4" |
| Overall Length | 6 7/16" |
| Closed Length | 3 5/8" |
| Weight | 2.0oz |
| Blade Material | 154-CM |
| Scale Material | Rag Micarta |
| Locking Mechanism | Slip Joint |
| Condition | Near Mint |








