Unknown Maker Mini Wood Brass and Damascus
$225.00
In stock
| Knife Maker | Unknown Maker |
|---|---|
| Blade Length | 2 5/8" |
| Overall Length | 5 1/4" |
| Weight | 1.8oz |
| Blade Material | Damascus |
| Scale Material | Wood |
| Guard Material | Brass |
| Condition | Excellent |
$225.00
In stock
| Knife Maker | Unknown Maker |
|---|---|
| Blade Length | 2 5/8" |
| Overall Length | 5 1/4" |
| Weight | 1.8oz |
| Blade Material | Damascus |
| Scale Material | Wood |
| Guard Material | Brass |
| Condition | Excellent |
You may also want to save these related items.